Praca

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Praca na pełen etat od zaraz. Godziny pracy 9-17. Miejsce pracy: ul. Saska, Kraków

Poszukiwana jest osoba do pracy samodzielnej z doświadczeniem na KPIR i Ryczałt, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych (nie jest konieczne).

Zakres obowiązków to kompleksowa obsługa klientów na KPIR:

  • przyjmowanie dokumentów od klienta,
  • weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych ,
  • kontrola kompletności i rzetelności dokumentów księgowych,
  • bieżąca obsługa klientów biura,
  • sporządzanie deklaracji: PIT, CIT, VAT, DRA
  • obsługa kadrowo – płacowa

Oczekujemy:

– znajomość programu Enova – wymóg konieczny,
– znajomość programu Płatnik – wymóg konieczny,
– dokładności i sumienności,
– dobrej organizacji pracy,
– doświadczenie w biurze rachunkowym,

Wymóg znajomości programu ENOVA jest konieczny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z oczekiwaniami finansowymi.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.2016r. poz.922).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zamknij